İstanbul Yoga Hamağı Satışı

Yoga Hamağı satışı

Hamak yogasının normal yogadan ayrılan en büyük farkı hamak yogası yani antigravity yoga omurgada ki baskıyı azaltır .Bu şekilde gün boyu omurgadan kaynaklanan baskıdan kurtularak rahatlama sağlanır.Masa başında mesai yapanlar için son derece rahatlatan bir spor dalıdır.

Hamak Yogası Zihinsel Odaklanma Gerektiren Bir Spor

İstanbul yoga hamağı satışı sayesinde Hamak yogası zihinsel odaklanma da gerektiren bir spor dalıdır, bir pozdan başka bir poza geçişte dengeyi kaybetmemek ve vücudu kontrol etmek kasları çok daha fazla zorlar ve bu sayede zamanla vücudu daha iyi tanır ve yapılan işlere daha iyi odaklanma sağlanır.

Zihnin Dağılmasına Son Derece Yardımcıdır

İstanbul yoga hamağı satışı özellikle Yoğun bir iş temposunda çalışanlar açısından yamak yogası normal yogaya oranla daha fazla rahatlatıcıdır . Etkisi daha hızlı hissedilir en önemlisi zihnin dağılmasına son derece yardımcıdır. Hamak yogası yani diğer ismi ile antigravity yoga vücutta ki esnekliği de artırır, kasları güçlendirir, stresi azaltır ve iyi bir odaklanma sağlar.

Yeni Başlayanlar İçin En Kolay Yoga Türüdür

Derste farklı pozisyonlarda iken daha dikkatli ve daha uyanık hissederken çevreyi de daha iyi dikkate almak mümkün oluyor.Havada asılı pozisyonda ise kişi daha fazla odaklanabiliyor. Antigravity yoga ( hamak yogası ) çok zor gibi görünen ama yogaya yeni başlayanlar açısından ise en kolay ve en basit yoga türüdür. İstanbul yoga hamağı satışı ile Yoganın yeni öğrencileri hamağın verdiği fiziksel destek ile vücudunun duracağı pozisyon üzerinde çalışabilir ve kaslarını güçlendirebilir.

Yüz Renginin Güzelleşmesine Katkı Sağlar

Antigravity yoga sınıfları normal yoga sınıflarına göre daha az öğrenciye sahip olduğu için spor hocasından ders almak daha iyi etkileşim kurmak için ideal bir yoga türüdür. Hamak yogası aynı zamanda baş aşağı dönüş pozisyonları esnasında yüzde ki kılcal damarlara kan akışı sağlandığından dolayı yüz renginin güzelleşmesine katkı sağlar.

Hamak Sayesinde Kaslar Daha Fazla Çalışır

Yoga hareketlerine hamak eklemek hem vücut hem de felsefi açıdan insana daha farklı bir haz sunuyor ve özgüvenin artmasına da katkı sağlıyor.Tüm bunları gerçekleştirmek için ipek-polyester karışımı yoga hamağını çelik bir aparat yardımı ile yukarı asmak yeterli. İstanbul yoga hamağı satışı için Simyfit pilates stüdyosunu ziyaret edebilirsiniz. Hamak sayesinde kaslar daha fazla çalıştığı gibi vücudun esnek olmasına da yardımcıdır. Yoga sporunun faydası oldukça fazladır.Yoga insanın vücuduna ve sınırlarına saygı duymasını öğrettiği gibi kişi üzerinde özgüveni de geliştirir.Stresi azaltarak uyumaya destek sağlar. Zihin karmaşalarını azaltarak ise insanın ruh halini iyileştirir. Eğer kişi kendini şımartmak ya da geleceği için bir yatırım yapmak istiyorsa mutlaka planlarının içine yogayı da almalı, hamak yogasının ne kadar rahatlatıcı olduğunu mutlaka denemek gerek.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir