Ataşehir Pilates Salonu

Simyfit

Pilates yaparak daha sağlıklı ve aynı zamanda dinç bir görünüme sahip olmak istiyorsanız eğer personellerimizden süreç hakkında bilgi alabilirsiniz. Ataşehir pilates salonu olarak uzman çalışanlarımız ile birlikte merak edilen tüm sorularınızın yanıtlanmasına özen gösterilir. Böylelikle düzenli olarak derslere katılarak zaman içerisinde kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

Pilates Sayesinde Daha Enerjik!

Ataşehir pilates salonu çalışanlarımız, yapılacak hareketler konusunda bilinçli ve aynı zamanda donanımlıdır. Böylelikle vücut kaslarınıza zarar gelmeden kısa zaman içerisinde en iyi sonucun elde edilmesi amaçlanır. Pilates ile daha sağlıklı bir görünüme ulaşabileceğiniz gibi kas ve kemik yoğunluğunuzda zaman içerisinde artar.

  • Gün boyu hareketsiz kalan ve spor yaparak enerjisini arttırmak isteyenler açısından doğru bir seçim olacaktır.
  • Kadınların daha fazla ilgi duymaya başladığı pilates, vücudun her bir noktasının hareket etmesine zemin hazırlar.
  • Kilo verme sürecini hızlandırdığı gibi zamanla iç bacak, kol ve kalça bölgelerinizin de sıkılaştığını hissedebilirsiniz
  • Bu aşamada bir uzman desteği almak, hareketleri en doğru şekilde yapabilmek açısından faydalı olacaktır.

Vücudun Harekete Geçmesine Yardımcı!

Vücudun harekete geçmesine yardımcı, en etkili spor seçeneklerinden bir tanesi pilates olarak karşımıza çıkar. Aletli ya da matlı pilates olmak üzere birbirinden farklı seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Enerjik, zinde ve ruhsal anlamda da daha iyi hissetmek istiyorsanız doğru alternatiflerden biridir. Sporu yaşam biçimi haline getirmek isteyenler açısından pilates hem eğlenceli hem de pratik bir alternatif olacaktır. Tüm süreç ve hareketler hakkında daha fazla fikir edinmek istiyorsanız çalışanlarımızla görüşerek deneyim kazanabilirsiniz.

Düzenli Tekrar Yapmak Son Derece Önemli!

Ataşehir pilates salonu programlarına dahil olduktan sonra, süreç içerisinde istikrar sağlamak ve düzenli tekrar yapmak son derece önemlidir. En iyi sonucu alabilmek adına haftanın en az 2 günü pilates etkinliklerine katılmak faydalı olacaktır. Böylelikle tüm vücut çalışır ve kaslar kısa zaman içerisinde güçlenmeye başlar.

  • Kalça, bacak, iç bacak, kol, sırt ve bel gibi birbirinden farklı noktaların çalışmasına yardımcı olan tekniklerden biridir.
  • Pilates ile birlikte vücuttaki duruş bozukluklarının ortadan kaldırılması amaçlanır.
  • Kilo kaybının dengeli bir şekilde çoğalmasına katkı sağlayan yöntemler arasındadır.
  • Rahat bir şekilde spor yapmak istiyorsanız eğer kendinize uygun bir program hazırlamanız faydalı olacaktır.

Uzman Eğitmenlerle En İyi Sonuç!

Merkezimizde alanında tamamen eğitimli ve donanımlı çalışanlardan destek alabilirsiniz. Vücudunuzun ve beden sağlığınız için en doğru hareketlerin yapılmasına özen gösterilir. Böylelikle sağlık açısından herhangi bir sorun yaşamadan en iyi sonucu elde edebilirsiniz. Ataşehir pilates salonu ile birlikte istediğiniz vücuda kavuşmanız ve daha sıkı bir görünüme sahip olmanız sanıldığı kadar zor değildir. İstikrar sağlamak, düzenli olarak programlara katılmak ve belirli bir süre ara vermemek ise üzerinde durulması gereken en önemli faktörler arasındadır. Karın ve sırt kaslarını güçlendirirken vücut esnekliğini arttırdığından dolayı sakatlanmalarında önüne geçer.

Aletli Ve Mat Pilatesi Alternatiflerinden Birini Keşfet!

Ataşehir pilates salonu olarak müşterilerimiz adına aletli ve matlı olmak üzere farklı programlarımız vardır. Mat üzerinde yapılan pilatese göre aletli seçenekte daha kısa süre içerisinde sonuç alabilirsiniz. Candillac ekipmanları ile birlikte özellikle ayak ve kol kaslarınızın daha da güçlenmesine katkı sağlanır. Matlı pilateste ise top, kol ağırlığı, ip gibi birbirinden farklı alternatiflerden destek alınır. Her iki seçenekte de vücut zaman içerisinde güçlenir ve bedensel anlamda kendinizi daha iyi hissetmeye başlayabilirsiniz. Doğru hareketlerle kondisyonun iyileştirilmesine zemin hazırlar.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir